Opinie

 1. Witam serdecznie
  Wszyscy goście byli zachwyceni sukienką z takim trenem i dodatkowo długim welonem oraz chwalili pomysłowość i funkcjonalność sukni. Zamek przy trenie okazał się bardzo praktycznym rozwiązaniem i ten dół sukni z ręcznie naszytymi kwiatami ….. cudo. Goście gdy dowiadywali się,że wszystko było ręcznie przyszywane- wprost nie mogli się nadziwić i nachwalić .
  Pragnę jeszcze raz podziękować za wykonanie sukni,tak jak chciałam.
  To była suknia marzeń :)
  Ewa Gott… .

 2. Polecam wszystkim!!!! Super krawcowa, fachowe porady!!! Suknia przepiekna!!!! Dziękuje z całego serca!!!!! Będę polecać dalej!!!!!

 3. Chciałam bardzo podziękować za suknię ślubną, Była idealna,bardzo wygodna i niesamowicie się wszystkim podobała.

  Dziękuję i pozdrawiam.

 4. Sukienka przepiekna! ogromnie sie ciesze,ze trafilam wlasnie na pania Renate :-) Swietna krawcowa z super pomyslami. Nawet najbardziej wymagajáce klientki bedá zachwycone! Dziekuje raz jeszcze 😉
  polecam wszystkim!!!

 5. Witam serdecznie
  Z całego serca pragnę Pani podziękować za śliczną suknie :)
  Z pewnością będę dalej polecać 😀
  Jeszcze raz dziękuje.
  Pozdrawiam gorąco:)

 6. Witam
  Chciałam podziękować za wspaniałą suknię.Zrobiła wrażenie na wszystkich, a ten pomysł z tym odpinanym dołem sprawdził się w 100% .
  Pozdrawiam..

 7. Zdjęcia na stronie nie oddają w pełni zdolności Pani Renaty. Warto przyjechać i obejrzeć suknie dostępne w salonie. Profesjonalizm, miła atmosfera i dbałość o szczegóły sprawia, że będę polecała Panią innym. Pozdrawiam

 8. Chciałam jeszcze raz podziękować za śliczną sukienkę.
  Jestem bardzo zadowolona .Będę polecać Pani Salon .

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.